saray-yatak-odasi

Saray Mobilyaları

Saray mobilyaları Türkiye’de en çok bilinen ve beğenilen mobilya markalarından biridir. Söz konusu mobilya markası 1999 yılında klasik mobilya imalatına başlamıştır. Zengin mobilyası diye de adlandırılan özel tasarım ile üretilen ihtişamlı saraylara layık mobilyaları Asortie firması Masko Mobilya kentinde satışını yapmaktadır.

Saray mobilyaları imalatı değerlendirildiğinde oldukça üstün kalitede işlenmiş özel el oymalarının ağırlık kazandığı söylenebilir. Aynı zamanda vernik cilalı klasik mobilyalar da kesinlikle son derece şık ve uzun ömürlü olacaktır. Müşteri memnuniyeti konusunda son derece hassas olan Asortie Mobilya giderek daha fazla popüler olmaktadır. Genellikle klasik mobilyadan yana tercihte bulunan kişiler saray mobilyası tercih etmektedir. En iyi Türk klasik mobilya markası olarak bilinen Asortie Mobilya yurt içi satışlarındaki başarıyı yurt dışı ihracatlarındada sağlayarak Türk mobilya sektörünü tüm dünyaya başarı ile tanıtmıştır.

saray-koltuk-takimlari

Saray mobilyaları genellikle klasik olan mobilyaları üretmektedir. Önemli olan karın yüksekliği değil kaliteden kesinlikle taviz vermemektir. Bu sayede satışlarını sürdüren Asortie Mobilya ürünleri söz konusu olduğunda birinci kaliteyi gözetmektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti firmamız son derece hassastır. Aynı zamanda güler yüzlü, çözüm odaklı, saygılı, dürüst, nazik ve yardımsever kadrosu ile mobilya imalatında ve pazarlamasında üst noktada yer alan Saray sürekli kendini geliştirmektedir.

saray-yatak-odalari

Asortie’nin saray mobilyaları imalatı değerlendirildiğinde söz konusu firmanın kesinlikle statükoyu korumadığı sürekli geliştiği görülmektedir. Hem üretim hem de satış konusunda müşterilerin beklentisini yakalamaya çalışan Saray mobilya en mutlu müşteri portresini oluşturmak konusunda sürekli çaba göstermektedir. Hem kalite standartlarını yükseltmek hem de ürün ve hizmetlerin kalitesini artırmak Saray mobilyaları imalatı değerlendirildiğinde son derece önemlidir.

saray-yemek-odasi

Konutların iç kısmı düşünüldüğünde pek çok mekânın kendine göre farklı şekillerde bölümlere ayrıldığı görülmektedir. Yemek yemek için yemek odası kullanılırken, oturma odasında konforlu bir oturma takımının olması istenmektedir. Dolayısıyla Saray mobilyaları evin her köşesine uygun farklı tasarımlarla hizmet vermektedir.

12 Responses to “Saray Mobilyaları”

 1. azra diyor ki:

  bu mobilyalar gerçekten saraylara layık. hem şıklar hem de çok zarif ve canlılar

 2. melis diyor ki:

  klasik mobilyaların kullanıldığı her yer saray gibi oluyor zaten

 3. nur ayhan diyor ki:

  klasik mobilyaların en sevdiğim yönü bu. evinize bambaşka bir hava katıyorlar. çünkü emek var bu mobilyalarda, öyle alelade ve sıradan değiller.insana özel hissettiriyorlar ben de bu yüzden klasik mobilyaları tercih ediyorum

 4. bünyamin diyor ki:

  adı üstünde saray mobilyaları gibi gerçekten.klasik mobilyalarda bu tarz modeller ve tasarımlar çok ilgimi çekiyor.aslında yerinde görmek lazım bunları.

 5. leman diyor ki:

  bu mobilyalar sıradan bir apartman dairesini bile bir çeşit saraya dönüştürebilir. hepsi çok şık

 6. aydın diyor ki:

  Bu tarz modeller oldukça hoş ama fiyatları konusunda bilgi sahibi değilim eminim çok pahalıdır ama eşim evin tamamında bu tarz mobilyaları kullanmak istiyor. bakalım..

 7. melike köprülü diyor ki:

  KLASİK MOBİLYA’nın modası hiçbir zaman geçmez bence.özellikle bu tarz yeni ve ihtişamlı modeller oldukça alıcısı çok ulur. KLASİK MOBİLYA tutkunu insanlar var..

 8. tülay diyor ki:

  klasik mobilya her zaman her ortama çok farklı bir hava katıyor. dekorasyonumu hep klasik mobilyadan yana kullandım ve hala kullanıyorum. hiç şikayetçi değilim. aksine çok memnunum

 9. tülay b. diyor ki:

  klasik mobilya her zaman her ortama çok farklı bir hava katıyor. dekorasyonumu hep klasik mobilyadan yana kullandım ve hala kullanıyorum. hiç şikayetçi değilim. aksine çok memnunum

 10. canan aysel diyor ki:

  klasik mobilyalara bayılıyorum. ama çok büyük boyutlarda olanları maalesef küçük odalar ve salonlarda kullanılamıyor. o yüzden ben evim dar olduğu için özel imalat klasik mobilyalar satın aldım. hem ebatları evime uygun. hemde herşeyi ile benim zevkime göre…

 11. leyla genç diyor ki:

  adı üstünde saraylara layık. herbiri çok şık. ama bu mobilyalar için epey bi alan lazım kullanabilmek için

 12. gözde diyor ki:

  klasik mobilyalar artık saray mobilyaları tarzında üretiliyor zaten. ihtişamlı ve şık duruyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


9 × sekiz =